1
دانشگاه علمي - كاربردي كوشا - تاریخچه
اخبار|پورتال آموزش|سمینار سراسری بین المللی آسانسور و پله برقی|پورتال مالي|مركز رشد خوشه فناوري


تاریخچه

 

مركز آموزش علمي كاربردي شركت صنعتي كوشا، تحت نظارت دانشگاه جامع علمي -كاربردي وابسته به وزارت صنايع و معادن، همگام با تحولات دنياي صنعت در عرصه آموزشهاي علمي گام بر مي دارد و رسالتش ايجاد محيط آموزشي پويا با كيفيت ممتاز در ارائه رشته هاي تحصيلي مختلف ميباشد.

 مركز آموزش علمي-كاربردي شركت صنعتي كوشا(تهران) از مهر ماه 1381 فعاليت آموزشي خود را با پذيرش دانشجو در اولين دوره پود ماني در چهار رشته؛ ماشين افزار، نقشه كشي صنعتي، نرم افزار و حسابداري شروع نمود و در بهمن ماه همان سال در سه رشته ‌؛ ماشين افزار، نقشه كشي و كنترل صنعتي نيز دانشجوي ترمي پذيرش نمود كه تعداد دانشجويان دو دوره به 250 نفر رسيد. با افزايش دانشجو، فعاليت هاي علمي، آموزشي و فرهنگي مركز بعد وسيعتري يافت و با تجهيز كارگاه ها و آزمايشگاه ها و دعوت از اساتيد مجرب دانشگاه هاي دولتي توانست يك مركز را به عنوان يك مركز فعال معرفي نمايد. همين امر باعث افزايش رشته هاي تحصيلي مركز گرديد. به طوري كه در حال حاضر تعداد 2000 نفر دانشجو در اين مركز مشغول به تحصيل مي باشند. دانشجويان پود ماني در 13 رشته (ماشين افزار، نقشه كشي صنعتي، جوشكاري، تكنولوژي كنترل، مونتاژ خودرو، كنترل كيفي قطعات خودرو و تعميرات مكانيكي، نصب و تعمير آسانسور، حسابداري، مديريت كسب و كار، ايمني و بهداشت در واحدهاي صنفي، مديريت مالي در امور صنفي، فناوري اطلاعات و ارتباطات) و دانشجويان ترمي در 7 رشته ( ساخت و توليد، جوشكاري، ماشين افزار، نقشه كشي صنعتي، نرم افزار، تكنولوژي كنترل) در اين مركز به تحصيل خود ادامه مي دهند. اين مركز با داشتن كارگاه ها و آزمايشگاه هاي مجهز كه از سطح كيفي بالايي برخوردار ميباشد، توانسته به ساير دانشگاه ها و مراكز آموزشي خدمات مطلوبي را ارائه نمايد. همچنين مركز داراي كلاس هاي فوق برنامه در زمينه هاي مختلفي ميباشد كه باعث افزايش سطح علمي دانشجويان و ساير افراد شركت كننده مي شود.

خوشبختانه تا كنون حدود 85% دانشجويان فارغ التحصيل اين مركز در مراكز آموزش عالي دانشگاه هاي سراسري و دانشگاه جامع علمي– كاربردي، دانشگاه پيام نور و دانشگاه آزاد در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد مشغول تحصيل ميباشند و اين خود افتخاري است براي اين مركز كه توانسته با كمك اساتيد مجرب دانشجويان ممتازي به جامعه اسلامي تحويل نمايد.

آخرین اخبار
هفتمین سمینار تخصصی-بین المللی آسانسور و پله برقی
برای مشاهده گزارش سمینار روی متن کامل کلیک کنید.
 ١٥:٥٥ - جمعه ٦ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر و تشکر
تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان سمینار بین المللی آسانسور
خدا را شاکریم که توانستیم با همکاری و مساعدت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران برای هفتمین سال متوالی ،سمینار تخصصی آسانسور و پله برقی را با شکوه و عظمتی بیشتر از سالهای گذشته و با حضور نمایندگان کشورهای ایتالیا،انگلستان ،اسپاینا،هلند و ترکیه در سطح بین المللی و صنعتگران و متخصصان و اساتید آسانسور و پله برقی کشور عزیزمان ایران برگزار نماییم و موجبات آشنایی بیشتر متخصصان و صنعتگران کشور با دانش به روز این صنعت و ارتباط بیشتر بخش صنعت و دانشگاه را فراهم نماییم.بدینوسیله از زحمات و تلاشهای شبانه روزی همکاران،اساتید،کارکنان ،دانشجویان ، مدیران شرکتهای مختلف آسانسور و پله برقی ،سندیکای آسانسور و همکاری صمیمانه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران در طی یکسال گذشته برای برگزاری موفق این سمینار سپاسگزاریم.
 ٢١:١٧ - شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٢١:١٠ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٠:٤٨ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمان معرفی به استاد و شرایط اخذ آن
شروع کلاسهای نیمسال دوم 96-95 از روز شنبه 95/11/16 می باشد.
دروس ارائه شده 952
راهنمای انتخاب واحد ترم 952
زمان بندی انتخاب واحد بر اساس ورودی دانشجویان در ترم 952
rahbar
president-rohani