جمعه ٢٤ مرداد ١٣٩٩
اخبار > مانور اجباری آزمون متمرکز ترم 982


  چاپ        ارسال به دوست

مانور اجباری آزمون متمرکز ترم 982

مانور اجباری آزمون متمرکز
❌❌مهلت از 30 تیر تا 1 مرداد❌❌❌

✅مراجعه به سامانه آزمون متمرکز به آدرس http://examuast.ir و ورود با کد ملی
❗️❗️❗️❗️بررسی و تایید مشخصات فردی ، دروس آزمون متمرکز،ایجاد رمز عبور،پاسخگویی به سوالات نظرسنجی در سامانه آزمون❗️❗️❗️❗️
⚠️نکته حائز اهمیت و مهم:
چنانچه دانشجو در مانور اجباری شرکت نکرده و نسبت به تایید مشخصات فردی و آزمونی در سامانه اقدام نکند، امکان شرکت در آزمون را نخواهد داشت و غایب محسوب خواهد شد.➖ثبت شماره تلفن همراه فعال و در دسترس در سامانه آزمون متمرکز➖ایجاد رمز عبور توسط دانشجو در سامانه آزمون متمرکز⚠️تذکر:پس از تایید مشخصات رمز عبور توسط دانشجو در سامانه آزمون ایجاد می شود
➖رمز عبور ایجاد شده توسط دانشجو برای تمامی آزمونهای متمرکز یکسان است.
⚠️تذکر:در صورت عدم تایید اطلاعا امکان شرکت در آزمون برای دانشجو میسر نمی باشد.
✔️دانشجو می تواند از رایانه شخصی ،لپ تاپ،تبلت و گوشی هوشمند که امکان ورود به سامانه را داشته باشد استفاده کند.✔️مرورگر کروم و فایر فاکس را به روزرسانی نمایید✔️مسئولیت تدارک رایانه و اتصال به اینترنت در روز و ساعت برگزاری مانور و آزمون به عهده شخص دانشجو است.✔️دانشجو نمی تواند به طور هم زمان بیش از یکبار با رایانه یا مرورگرها مختلف وارد سامانه شود✔️به دانشجویان اجازه می دهد که تا 15 دقیقه پس از شروع آزمون وارد سامانه شوند.✔️هر سوال دارای مهلت پاسخگویی مشخص است چنانچه در مهلت تعیین شده دانشجو پاسخگو نباشد پس از تایید به سوال بعدی می رود و امکان بازگشت به سوال قبلی وجود ندارد.✔️هر سوال در یک صفحه است.سوالات به صورت تصادفی و گزینه های صحیح جابجا می شود.✔️پس از ثبت پاسخ مدت زمان باقی مانده برای سوالات بعدی منظور نمی گردد.✔️در صورت قطع شدن سامانه ، دانشجو می تواند در همان مرحله که سامانه قطع شده به سوالات باقی مانده با توجه به مدت زمان باقی مانده پاسخ دهد✔️در پایان آزمون و با تایید اتمام آزمون توسط دانشجو، آزمون پایان می یابد.✔️با تایید اتمام آزمون توسط دانشجو امکان شرکت در مرحله دوم آزمون برای دانشجو وجود ندارد.
❓❓چنانچه دانشجویان به هر دلیلی(قطعی اینترنت و ... )نتوانند در آزمون نوبت اول شرکت کنند می توانند در آزمون نوبت دوم که سوالات آن متفاوت با آزمون نوبت اول است شرکت کنند. در صورت بروز هر گونه مشکل در مرحله دوم مسئولیت به عهده دانشجو است.
⚠️توجه: لازم به ذکر است برای این دسته از دانشجویان آزمون ساعت 12 در ساعت 13:30 همان روز و آزمون ساعت 15 در ساعت 16:30 همانروز مجدد تکرار خواهد شد.
��سوالات آزمون متمرکز به صورت 28 سوال تستی 0.5 نمره ای و بدون نمره منفی است.


برای ورود به آزمون متمرکز راه آسان این روش است
از طریق گوگل این نوشته را جستجو کنید
Examuast.irسامانه برگزاری آزمون آنلاین متمرکز

⏪بعد از ورود کدملی . شماره دانشجویی را وارد کنید
⏪در صفحه بعد موبایل را وارد کنید و رمز را کدملی وارد کنید و سپس تایید اطلاعات را زده و در آزمون شرکت کنید.١٣:١٥ - دوشنبه ٣٠ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٨٣٦    /    تعداد نمایش : ٥٩٦تماس با ما


  • کیلومتر 4 جاده مخصوص کرج - سه راه شیشه مینا - جنب شهرک فرهنگیان
  • 44540034
  • 44540042
  • info@kt-uast.ac.ir
  • Telegramkooshateh
  • Instagramkoosha_uni

 

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا می باشد