سال 1398: رونق تولید
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2012
 بازدید امروز : 622
 کل بازدید : 5869555
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 0/1875
اخبار مهم
خانه

همزمان با توسعه تمدن و با رشد اقتصادی و توسعه فنی و علمی کشورها و با همکاری فنی با یکدیگر، دانش فنی سیستم‌های حمل و نقل عمودی نیز توسعه سریعی یافته است. همانطور که می­دانیم آموزش و پژوهش رکن اساسی پیشرفت به حساب می آید و برگزاری سمینارها و همایش های علمی قدمی اساسی برای حرکت در این جهت می باشد. لذا مرکز علمی کاربردی کوشا (تهران) با همکاری مرکز رشد خوشه فناوری آسانسور و صنایع وابسته تهران این افتخار را دارند که براي هشتمین سال متوالي سمينار ساليانه آموزشي،‌ تخصصي‌آسانسور‌ و ‌پله برقيرا به مانند ساليان گذشته برگزار نمایند. هشتمین سمینار بین­ المللی آسانسور و پله برقی ایران باشعار فصل جدیدی در " گسترش دانش و فناوری مهندسی آسانسور و پله برقیدر کشور " در مرکز علمی کاربردی کوشا (تهران) برگزار می­گردد.

بدين‌وسيله از‌ كليه پژوهشگران، انديشمندان، مراكزآموزشي و تحقيقاتي، شركت هاي بازرسي، اساتيد، دانشجويانو‌ فعالين‌ صنعت دعوت مي‌گردد، ‌با‌حضورخود در‌هشتمین سمينار‌ساليانه، ضمن اعتبار بخشي به اين ‌فعاليت پژوهشي، نسبت به ارائه مقاله در ‌سميناراقدام نمايند. ‌بي‌صبرانه در‌انتظار‌حضور‌شما در‌هشتمین سمينار سراسري خواهيم بود.

متقاضیان می توانند حداکثر تا تاریخ 5 بهمن ماه نسبت به ارسال مقاله که در برگيرنده آخرين تحقيقات ودستاوردهاي علمي با موضوعات مرتبط با محورهاي سمينار هشتم باشد طبق فرمت موجود در وب سايت اقدام نمايند. ارسال مقاله براي سمينارجهت كليه علاقه مندان رايگان مي باشد.

تقویم

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا می باشد