انتشارات مرکز آموزش علمی کاربردی صنعتی کوشا از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر کلیه خدمات مربوط به تایپ و پرینت جزوات-کتب درسی ، اسکن مدارک تحصیلی ،درخواست تاییدیه تحصیلی و خدمات اینترنتی را با کمترین هزینه به دانشجویان مرکز ارائه می نماید.

گزارش نهمین سمینار بین المللی تخصصی آسانسور و پله برقی ایران

نهمین سمینار بین‌المللی تخصصی صنعت آسانسور و پله برقی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و با حضور دانشگاهیان و صنعتگران در مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا تهران برگزار شد.
ادامه مطلب >>

گزارش نهمین سمینار بین المللی تخصصی آسانسور و پله برقی ایران
دانشگاه جامع

آخرین اخبار آموزش

عنوان
سمینار آسانسور
دهمین سمینار آسانسور و پله برقی
عنوان
کاریابی-کارآفرینی

صندوق رفاه
ثبت نام دفتر مشاوره
اوقات شرعی

📣برنامه زمانبندی انتخاب واحد نیمسال دوم 98-97

🔰طبق دستورالعمل جدید دانشگاه جامع زمانبندی انتخاب واحد دانشجویان در سامانه هم آوا تغییر یافت.

⛔️زمانبندی اعلام شده قبلی باطل و مطابق با زمانبندی زیر انجام خواهد شد.

🔳 انتخاب واحد ورودیها ی952 و قبل از آن 11 و 12 بهمن ماه 

🔳 انتخاب واحد ورودیهای 961(نیمسال اول 97-96) 13 و 14 بهمن ماه

🔳 انتخاب واحد ورودیهای 962(نیمسال دوم 97-96) 15 و 16 بهمن ماه

🔳 انتخاب واحد ورودیهای 971(نیمسال اول 98-97) 17 و 18 بهمن ماه

🔹انتخاب واحد فقط توسط خود دانشجو در سامانه انجام خواهد شد و بلافاصله پس از انتخاب واحد می بایست مابقی شهریه پرداخت گردد.در غیر اینصورت توسط سامانه هم آوا انتخاب واحد به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

⛔️برای دانشجویان زمانبندی متاخرین اعلام نمی گردد.


❌❌❌ اطلاعیه مهم : ❌❌❌

✅ آن دسته از دانشجویانی که برای ورود به "سامانه هم آوا" از  گوشی موبایل و یا تبلت استفاده می کنند توجه نمایند در صورتی که هنگام ورود به سامانه با مشکل مواجه می شوید،  سامانه هم آوا را با لپ تاپ و یا سیستم کامپیوتر باز نمائید.


📣قابل توجه تمامی دانشجویان

‼️چنانچه دانشجو دو ترم تحصیلی مشروط شود اخراج می شود و امکان ادامه تحصیل در آن ورودی برایش میسر نیست و چنانچه مشکل نظام وظیفه نداشته باشد می تواند مجددا در آن مقطع ثبت نام نماید. 

⚠️⚠️در غیر اینصورت امکان انتخاب واحد در نیمسال بهمن ۹۷ برای دانشجویان دو ترم مشروط میسر نمی باشد و پیغام دو ترم مشروطی برای آنها نمایش داده می شود.

این قبیل دانشجویان می توانند در فرصت باقی مانده برای ثبت نام کاردانی که از تاریخ ۲۹ دی  الی ۱۳ بهمن ماه و برای ثبت نام کارشناسی ۲۹ دی الی ۲۳ بهمن ماه می باشد مجدداً ثبت نام نمایند.

⚠️دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند در طول دوران تحصیل خود در تمامی مقاطع فقط دو بار می تواند از شرایط اخذ معافیت تحصیلی استفاده نمایند.(یعنی فقط می توانند یک بار انصراف از تحصیل دهند و مجدداً  ثبت نام نمایند.)


🌀🌀نکات مهم انتخاب واحد🌀🌀

✅حداقل واحد انتخابی برای دانشجویان تعداد ۱۲ واحد می باشد.

✅حداکثر تعداد واحد انتخابی برای دانشجویانی که مشروط نشده باشند ۲۰ واحد می باشد.

✅حداکثر تعداد واحد انتخابی برای دانشجویانی که معدل ترم ۹۷۱ آنها کمتر از ۱۲ و مشروط هستند ۱۴ واحد می باشد.

⚠️برای محاسبه معدل ترم،نمره هر درس را در تعداد واحد آن درس ضرب و حاصل جمع آنها را بر تعداد واحد کل انتخابی تقسیم نمایید.

⚠️برای اینکه بدانید مشروط شده اید یا نه ،اگر تعداد واحد موثر در کارنامه ترم گذشته کمتر از ۱۲ واحد باشد و معدل دانشجو کمتر از ۱۲ باشد آن دانشجو مشروط نیست و چنانچه تعداد واحد موثر ۱۲ واحد و یا بیشتر باشد و معدل  ترم کمتر از ۱۲ باشد،دانشجو مشروط می باشد.


📣 اطلاعیه

🔳 انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ بر اسای نیمسال ورودی و صرفا توسط دانشجو در سامانه صورت می پذیرد.

🙏خواهشمند است مطابق با فرصت و در زمان تعیین شده نسبت به انتخاب واحد اقدام فرمایید.🙏

✅قابل ذکر است پرداخت مبلغ شهریه ۱۵ درصد(حق ستاد) بلافاصله پس از انتخاب واحد الزامی می باشد.

🚫🚫عدم پرداخت ۱۵ درصد موجب حذف واحد شده که مسئولیت آن به عهده دانشجو خواهد بود.🚫🚫

💻📱انتخاب واحد و پرداخت شهریه ستاد به صورت آنلاین و از سامانه دانشجو امکان پذیر می باشد💻📱


اصلاح انتخاب واحد دانشجویان در ترم 971 در سامانه هم آوا

انتخاب واحد تمامی دانشجویان در سامانه هم آوا توسط واحد آموزش چک و اصلاح شده است.

با مراجعه به سامانه هم آوا و مشاهده انتخاب واحد از اصلاحات صورت گرفته مطلع شوید.

در صورت تمایل به اخذ دروس افتاده ، دروس عمومی و دروس مطابق ترم بندی حداکثر تا 30 مهر به واحد آموزش مراجعه نمایید.

درخواستهای اخذ درس پس از تاریخ فوق به هیچ عنوان قابل بررسی نمی باشد.


📣زمان بندی حذف و اضافه دروس در نیمسال 971 براساس "نیمسال ورودی"

⬅️ کاردانی و کارشناسی 951 (نیمسال اول 96-95) و ورودیهای قبل  14 مهر
⬅️ کاردانی و کارشناسی952 (نیمسال دوم 96-95) مورخ 15 مهر
⬅️ کاردانی 961 (نیمسال اول 97-96) مورخ 16 مهر
⬅️ کارشناسی 961 (نیمسال اول 97-96) مورخ 17 مهر
⬅️ کاردانی و کارشناسی 962 (نیمسال دوم 97-96) مورخ 18 مهر

⚠️حذف و اضافه فقط و فقط در تاریخهای فوق و توسط دانشجو در سامانه هم آوا قابل انجام می باشد.


📣بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی و کارشناسی آسانسور
🔻دانشجویان کاردانی و کارشناسی آسانسورکه در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند  در یکی از سه روز زیر در نمایشگاه آسانسور و پله برقی که در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد در غرفه مرکز کوشا تهران حضور به هم رسانند.روز جمعه مورخ 29 تیرماه ، شنبه 30 تیر و یکشنبه 31 تیرماه  97  ساعات بازدید از نمایشگاه از ساعت 10 الی 16 حضور و غیاب دانشجویان در غرفه مرکز کوشا و با آقای توفیقی خواهد بود.
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد. 


📣قابل توجه دانشجویان❌(انتخاب واحد نیمسال تابستان)❌
✅دانشجویانی که متقاضی انتخاب واحد نیمسال تابستان می‌باشند می‌توانند فقط در روزهای سه شنبه 26 تیر ماه و چهارشنبه 27 تیر ماه با مراجعه به واحد آموزش در نیمسال تابستانی انتخاب واحد نمایند.
⛔️بازه زمانی مشخص شده قابل تمدید نمی‌باشد.⛔️امکان تغییر گروه و انتخاب گروههایی که ظرفیت ندارد ، برای واحد آموزش میسر نمی باشد. 


مراحل دریافت معرفی نامه کارآموزی2

 

✅مراجعه به سامانه ملی کارآموزی به آدرس http://karamouz.irost.org

✔️مرحله اول: انتخاب گزینه ثبت نام دانشجو و اشخاص حقیقی و اعلام نام کاربری و رمز عبور

✔️مرحله دوم: ورود به سامانه و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبوری که در قسمت قبل در سامانه تعریف نموده اید و مشخص نمودن رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل خود

✔️مرحله سوم: بررسی درخواستهای کارورزی2 دانشجویان توسط مرکز آموزش و تایید نمودن آن

✔️مرحله چهارم: فراهم شدن امکان جایابی برای دانشجو

در این مرحله با مراجعه به سامانه ملی کارآموزی لیست شرکتها نمایش داده می شود.

در صورتیکه رشته تحصیلی و شغل شما در محل کارتان یکسان هست می توانید به شرکت اعلام نمایید که همانند شما در سامانه ملی کارآموزی وارد شوند و اطلاعات و شناسه ملی شرکت را وارد نمایند و در مرحله بعد با نام کاربری و رمز عبور شرکت وارد شوند و نامه صنعت را بارگزاری نمایند.پس از تایید نامه صنعت توسط سازمان پژوهش امکان تخصیص رشته برای شرکت فراهم می گردد و پس از تخصیص رشته ها توسط شرکت ، محل های کارآموزی به دانشجو نمایش داده می شود.

نکته مهم: رشته تحصیلی که شما در سامانه وارد نموده اید می بایست با رشته تحصیلی که شرکت در سامانه وارد می نماید یکسان باشد در صورت مغایرت امکان مشاهده شرکت برای شما فراهم نمی گردد.

✔️مرحله پنجم: پس از جایابی و انتخاب شرکت ، امکان تایید دانشجو برای شرکت فراهم شده و جایابی را تایید می نماید

تذکر:در صورت تایید نشدن می توانید شرکتهای دیگر را انتخاب و با آنها هماهنگ نمایید که جایابی را تایید نمایند.

✔️مرحله ششم:پرداخت هزینه کاراموزی در سامانه و به مبلغ 150000 ریال می باشد.

✔️مرحله ششم:دریافت معرفی نامه است که توسط مرکز آموزش صادر می گردد.


اطلاعیه کارورزی1 در نیمسال تابستانی97-96
⁉️قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال تابستانی 97-96 درس کارورزی 1 را اخذ نموده اند :
🔻برای دروس کارورزی1 کلاس تئوری برگزار نمی گردد دانشجو می بایست این دوره را در شرکت یا سازمانی که مرتبط با رشته تحصیلی می باشد بگذراند البته به شرط اینکه معرفی نامه از مرکز آموزش کوشا داشته باشد.
‼️‼️مراحل کارورزی1 1- دریافت معرفی نامه از وب سایت مرکز به آدرس kt-uast.ac.ir2- مراجعه به واحد مالی ( خانم قشمه ای ) و پرداخت کل شهریه3- مراجعه به واحد آموزش (خانم ایرانشاهی )جهت تایید معرفی نامه4- ارائه فرم تایید شده کارورزی1  به محل کارآموزی توسط دانشجو6- مهر و امضا کردن فرم کارورزی1 توسط شرکت یا سازمان مربوطه 7- فرم کارورزی1 که توسط مرکز و شرکت تایید شده است را حداکثر تا یک هفته پس از تایید ، به واحد آموزش(خانم حسینی) تحویل نمایید و پس از تایید، کارآموزی خود را شروع نمایید.⚠️تذکر:دوره کارورزی 1 به مدت 240 ساعت می باشد که باید در طی 45 روز کاری و بدون در نظر گرفتن روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی گذرانده شود. 
💠نکته مهم:حداکثر مهلت تایید فرم معرفی نامه کارورزی 1 حداکثر تا 11 مرداد ماه 1397 می باشد.💠تذکر مهم : بدون دریافت معرفی نامه امکان گذراندن دوره کارورزی1 در محل شرکت یا سازمان وجود ندارد. 


📣قابل توجه دانشجویانی که درس کارورزی1 یا کارورزی2 را در نیمسال تابستانی97-96(963) انتخاب واحد نموده اند:🔻مطابق با آخرین اطلاعیه دانشگاه جامع فقط دانشجویانی که درس کارورزی2 را در این ترم اخذ نموده اند می بایست در سامانه ملی کارورزی ثبت نام نمایند.
✅ کارورزی1:دانشجویانی که درس کارورزی 1 را دارند مطابق روال قبلی پس از ثبت درخواست در سایت مرکز به آدرس  kt-uast.ac.ir و تهیه پرینت از فرم کارورزی و تایید مرکز می توانند دوره کارورزی را در شرکت یا سازمان مربوطه اخذ نمایند.تاریخ دریافت معرفی نامه ها پس از سال جدید و در فروردین ماه اعلام می گردد.
✅ کارورزی2:دانشجویانی که درس کارورزی2 را انتخاب نموده اند می بایست در سامانه ملی کارورزی به آدرس karamouz.irost.org  ثبت نام  نموده و به شرکت و سازمانی که دوره کارورزی را می گذرانند اعلام نمایند که در سامانه ملی کارورزی ثبت نام و نسبت به ثبت مشخصات شرکت یا سازمان در این سامانه اقدام نمایند.در صورت عدم اعلام موافقت شرکت در سامانه ملی کارورزی ، امکان گذراندن دوره کارورزی وجود ندارد. 


📣بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی برق صنعتی

🔻دانشجویان کاردانی برق صنعتی که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز جمعه مورخ 22 تیرماه 97 راس ساعت 9:30 صبح جهت بازدید درس کاربینی به آدرس ایستگاه مترو امام خمینی  واقع در خط 2 مترو تهران مراجعه نمایند.

⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد.


📣بازدید کاربینی دانشجویان کارشناسی ابزاردقیق
🔻دانشجویان کارشناسی ابزاردقیق که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز جمعه مورخ 22 تیرماه 97 راس ساعت 9:30 صبح جهت بازدید درس کاربینی به آدرس ایستگاه مترو امام خمینی  واقع در خط 2 مترو تهران مراجعه نمایند.
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد. 


📣دروس حذف شده ترم تابستان 97-96
⛔️دروس زیر به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد دانشجویان حذف شده است.
✅در صورت تمایل به اخذ دروس دیگر، حداکثر تا ساعت 23:59 دقیقه روز پنجشنبه مورخ 21 تیر ماه از طریق سامانه هم آوا اقدام به انتخاب واحد دروس نمایید.
❌درس زبان خارجه روز جمعه 10:15 الی 15  استاد اصلانیدانشجویان : محسن رمضانی-محمد امین مردی
❌درس مدیریت منابع انسانی روز پنجشنبه 12:10 الی 15:10 استاد فلاحدانشجویان:محمدکاظم وثوقی-محمدرضا عبدالهی -سیامک پورحنیفه 


📣اطلاعیه

⚠️دانشجویانی که درس کارورزی 1 را در نیمسال گذشته اخذ نموده و گزارشات مربوط به درس کارورزی1 را تحویل داده اند و قصد انتخاب درس کارورزی2 در نیمسال تابستانی را دارند از ساعت 9 صبح لغایت 23:59 روز پنجشنبه مورخ 21 تیر ماه فرصت دارند که درس کاروزی 2 را در سامانه هم آوا انتخاب واحد نمایند.
⚠️همچنین دانشجویانی که دروس کارورزی1 یا 2 را در نیمسال یا نیمسالهای گذشته اخذ نموده ولی نمره غیبت آنها در سامانه وارد نشده است و قصد انتخاب واحد آن در نیمسال تابستانی را دارند حداکثر تا ساعت 13 روز پنجشنبه مورخ 21 تیر ماه به واحد آموزش در خصوص ثبت غیبت اطلاع دهند. 


📣قابل توجه تمامی دانشجویان محترم:

‎لطفا به سامانه هم اوا مراجعه نموده وکارنامه خودرابررسی نمایید ودرصورتی که نمره درسی ثبت نگردیده تا تاریخ 04/23/ 97ازطریق تماس تلفنی به واحد اموزش اطلاع دهید .

بعد از تاریخ فوق دانشگاه مسؤليتي در خصوص نمره ثبت نشده بر عهده ندارد .


📢 با توجه به تقویم از پیش تعیین شده بازه زمانی ثبت اعتراض به نمرات برای دانشجویان از امروز مورخ 17 تیرماه لغایت روز چهارشنبه مورخ 20 تیرماه از منوی کارنامه موقت قابل مشاهده می باشد. 


بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی مدیریت کسب و کار
🔻دانشجویان کاردانی مدیریت کسب و کارکه در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز چهارشنبه مورخ 20 تیرماه 97 راس ساعت 10 صبح در مرکز کوشا حضور بهم رسانند.بازدید از شرکت سایپا پرسحضور دانشجویان در مرکز کوشا الزامی است و از محل کوشا به شرکت  حرکت صورت می پذیرد.
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد. 


‍ 📢اطلاعیه کاربینی کاردانی و کارشناسی آسانسورجلسه توجیهی 👈 روز  جمعه ۱۵ تیر ساعت ۱۳  در مرکز کوشا با استاد معینی سرشت(اصفهانی)👉 برگزار می گردد.
⚠️حضور دانشجویان در جلسه کاربینی الزامی است. 


فرم نظرسنجی و ارزشیابی اساتید از نظر دانشجویان؛ 
✅فرم نظرسنجی و ارزشیابی اساتید به منظور ارتقاء کیفیت آموزشی مرکز تنظیم شده است. پاسخ های دقیق و صادقانه شما احترام به حقوق فراگیران و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد.‼️ اطلاعات حاصله به صورت محرمانه نگهداری خواهد شد.⚠️هر فرمی که تکمیل و ارسال می گردد متعلق به یک مدرس می باشد.⚠️لطفاً فرم ارزشیابی اساتید که در لینک زیر قرار داده شده است را برای تمامی مدرسین این ترم که با آنها کلاس دارید پر نمایید.
👈 برای تکمیل فرم نظر سنجی و ارزشیابی روی لینک زیر کلیک نمایید.


زمان بندی درخواست تغییر رشته و یا تغییر رشته توام با انتقالدانشجویان متقاضی فقط از تاریخ 30 تیر لغایت 15 مرداد می تواند به مرکز مراجعه و درخواست خود را به شورای آموزشی تحویل نمایند. 

📣بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی و کارشناسی تاسیسات
🔻دانشجویان کاردانی و کارشناسی تاسیسات که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز سه شنبه مورخ 19 تیرماه 97 راس ساعت 10 صبح در بازار مبل ایران 3 به آدرس :چهارراه یافت آباد بازار مبل ایران 3 مراجعه نمايند.  
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد. 

 


📣بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی اینترنت و شبکه های گسترده
🔻دانشجویان کاردانی اینترنت و شبکه های گسترده که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز چهارشنبه مورخ 20 تیرماه 97 راس ساعت 10 صبح در شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپابه آدرس :كيلومتر 14 جاده مخصوص كرج، بلوار گلستانك، پلاك 16 مراجعه نمايند.  
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد. 

📣بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی جوشکاری
🔻دانشجویان کاردانی جوشکاری که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز دوشنبه مورخ 11 تیرماه 97 راس ساعت 11 صبح در شرکت صنعتی کوشا به آدرس :جاده قديم كرج-بزرگراه فتح-خ فتح نهم- پلاك 27 - شرکت صنعتی کوشا  مراجعه نمايند.  
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد.


📣بازدید کاربینی دانشجویان کارشناسی ماشین افزار
🔻دانشجویان کارشناسی ماشین افزار که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز دوشنبه مورخ 11 تیرماه 97 راس ساعت 11 صبح در شرکت صنعتی کوشا به آدرس :جاده قديم كرج-بزرگراه فتح-خ فتح نهم- پلاك 27 - شرکت صنعتی کوشا  مراجعه نمايند.  
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد. 

📣بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی ماشین افزار
🔻دانشجویان کاردانی ماشین افزار که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز شنبه مورخ 09 تیرماه 97 راس ساعت 9 صبح در شرکت صنعتی کوشا به آدرس :جاده قديم كرج-بزرگراه فتح-خ فتح نهم- پلاك 27 - شرکت صنعتی کوشا  مراجعه نمايند.  
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد.


 📣بازدید کاربینی دانشجویان کاردانی و کارشناسی مکانیک خودرو
🔻دانشجویان کاردانی و کارشناسی مکانیک خودرو که در ترم 962 (ترم جاری) درس " کاربینی  "را اخذ نموده اند موظفند روز چهارشنبه مورخ ۱۳ تیرماه ۹۷ راس ساعت ۱۶  در کارگاه مکانیک خودرو مرکز کوشا حضور بهم ریانند.
⚠️عدم حضور در بازدید به منزله غیبت و منظور نشدن نمره و ثبت غیبت می گردد. 


📢اطلاعیه کاربینی کاردانی مدیریت کسب و کارجلسه توجیهی 👈 روز  یکشنبه 10 تیر ساعت 16 و چهارشنبه 13 تیر ساعت 19 در مرکز کوشا با استاد مجیدی فر👉 برگزار می گردد.⚠️حضور دانشجویان در یکی از دو روز فوق برای جلسه کاربینی الزامی است. 📣📣📣 انتخاب واحد نیمسال تابستانی 97-96
✅نکاتی که در زمان انتخاب واحد نیمسال تابستانی می بایست رعایت شود شامل موارد ذیل می باشد:
💠در مقطع کاردانی یا کارشناسی دروس کارورزی 1 و کارورزی2 می بایست گذرانده شود .
🔻دانشجویان می توانند دروس کارورزی 1 یا کارورزی 2 را در نیمسال تابستان اخذ نموده تا از افزایش سنوات تحصیلی جلوگیری گردد.تذکر: شرط اخذ کارورزی 2 پاس شدن درس کارورزی 1 می باشد.
🔻دانشجویان می توانند همراه درس کارورزی 1 یا کارورزی 2 دروس عمومی و مهارت مشترک را تا سقف 6 واحد اخذ نمایند.(کارورزی+یک درس عمومی 2 واحدی+یک درس مهارت مشترک =6 واحد)یا (4 واحد درس عمومی+2 واحد درس مهارت مشترک=6 واحد)یا 4 واحد مهارت مشترک+1درس عمومی 2 واحدی=6 واحد)یا 6 واحد درس مهارت مشترک یا 6 واحد درس عمومی انتخاب واحد نمایند.
🔻دانشجویانی که با 8 واحد فارغ التحصیل می شوند می توانند تا 8 واحد درسی اخذ نمایند.(به شرط اینکه هیچ واحد دیگری برای انتخاب واحد و یا معرفی به استاد نداشته باشند.)
🔻اگر دانشجویان درس کارورزی را در تابستان اخذ ننمایند، صرفاً می توانند 14 واحد درسی (2 واحد کارورزی + 12 واحد درسی) در نیمسال عادی انتخاب واحد نمایند (منظور از نیمسال عادی،نیمسال مهر و بهمن است). بنابراین توصیه می گردد در تابستان ثبت نام نموده و درس کارورزی را نیز اخذ نمائید.
🔻دانشجویان ورودی مهر 96 در تابستان حتما درس کارورزی۱را اخذ نمایند تا مشکل سنوات تحصیلی برایشان به وجود نیاید. 


📣چگونه می توانیم متوجه شویم که معدل ترم یا ترمهای گذشته را مشروط شده ایم؟
🔻برای دانشجویان ورودی قبل از 942
✅تعداد واحد موثر در مشروطی 14 واحد می باشد.⚠️اگر معدل ترم زیر 12 واحد و تعداد واحد آن ترم بیشتر از 14 باشد معدل آن ترم مشروط می باشد⚠️اگر معدل ترم زیر 12 واحد و تعداد واحد آن ترم کمتر از 14 واحد باشد معدل آن ترم مشروط نمی باشد.💠برای مثال: دانشجو در ترم 961 تعداد 18 واحد انتخاب کرده و 8 واحد درسی را غیبت کرده و معدل ترم دانشجو 11.28 شده.چون تعداد واحد موثر دانشجو کمتر از 14 ( یعنی 10 واحد) می باشد (غیبت در امتحان باعث غیر موثر شدن واحد می شود) و با معدل 11.28 دانشجو مشروط نیست.💠ولی اگر تعداد واحدهای انتخابی 18 واحد و هیچ درسی را غیبت نکرده باشد و معدل ترم 11.28 شده باشد چون تعداد واحد موثر بیش از 14 واحد ( یعنی 18 واحد) می باشد دانشجو مشروط است.
🔻برای دانشجویان ورودی 942 و بعد آن
✅تعداد واحد موثر در مشروطی 12 واحد می باشد.⚠️اگر معدل ترم زیر 12 واحد و تعداد واحد آن ترم بیشتر از 12 باشد معدل آن ترم مشروط می باشد⚠️اگر معدل ترم زیر 12 واحد و تعداد واحد آن ترم کمتر از 12 واحد باشد معدل آن ترم مشروط نمی باشد.
⬅️تعدادی از دانشجویان بر این باورند که اگه معدل ترم آنها زیر 12 باشه مشروط هستند.لطفاً حتماً موارد فوق را در کارنامه چک نمایید.@kooshateh
مرکز کوشا تهران, [۲۳.۰۶.۱۸ ۰۸:۱۶]📣قابل توجه تمامی دانشجویان
‼️چنانچه دانشجو دو ترم مشروط شود اخراج می شود و امکان ادامه تحصیل در آن ورودی برایشان میسر نیست و چنانچه مشکل نظام وظیفه نداشته باشد می تواند مجددا در آن مقطع پس از اعلام سازمان سنجش برای پذیرش دانشجو ثبت نام نماید. 
⚠️دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند در طول دوران تحصیل خود در تمامی مقاطع فقط دو بار می تواند از شرایط اخذ معافیت تحصیلی استفاده نمایند.(یعنی فقط می توانند یک بار انصراف از تحصیل دهند و مجدداً ثبت نام نمایند.)
✡️برای محاسبه معدل ترم،نمره هر درس را در تعداد واحد آن درس ضرب و حاصل جمع آنها را بر تعداد واحد کل انتخابی تقسیم نمایید.✡️برای اینکه بدانید مشروط شده اید یا نه ،اگر تعداد واحد موثر در کارنامه ترم 962 کمتر از ۱۲ واحد باشد و معدل دانشجو کمتر از ۱۲ باشد آن دانشجو مشروط نیست و چنانچه تعداد واحد موثر ۱۲ واحد و یا بیشتر باشد و معدل ترم کمتر از ۱۲ باشد،دانشجو مشروط می باشد.@kooshateh 


📣قابل توجه تمامی دانشجویان
‼️چنانچه دانشجو دو ترم مشروط شود اخراج می شود و امکان ادامه تحصیل در آن ورودی برایشان میسر نیست و چنانچه مشکل نظام وظیفه نداشته باشد می تواند مجددا در آن مقطع پس از اعلام سازمان سنجش برای پذیرش دانشجو ثبت نام نماید. 
⚠️دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند در طول دوران تحصیل خود در تمامی مقاطع فقط دو بار می تواند از شرایط اخذ معافیت تحصیلی استفاده نمایند.(یعنی فقط می توانند یک بار انصراف از تحصیل دهند و مجدداً ثبت نام نمایند.)

✡️برای محاسبه معدل ترم،نمره هر درس را در تعداد واحد آن درس ضرب و حاصل جمع آنها را بر تعداد واحد کل انتخابی تقسیم نمایید.✡️برای اینکه بدانید مشروط شده اید یا نه ،اگر تعداد واحد موثر در کارنامه ترم 962 کمتر از ۱۲ واحد باشد و معدل دانشجو کمتر از ۱۲ باشد آن دانشجو مشروط نیست و چنانچه تعداد واحد موثر ۱۲ واحد و یا بیشتر باشد و معدل ترم کمتر از ۱۲ باشد،دانشجو مشروط می باشد.


📢اطلاعیه کاربینی کاردانی و کارشناسی الکترونیک صنعتی

جلسه توجیهی 👈 روز پنجشنبه 7تیر ساعت در مرکز کوشا ساعت12 با استاد معینی 👉 برگزار می گردد.

⚠️حضور دانشجویان در جلسه توجیهی کاربینی الزامی است.


زمان بندی انتخاب واحد ترم تابستان 97-96


📣اطلاعیه مهم انتخاب واحد تابستان:

🔴 قبل از انتخاب واحد می بایست مبلغ 4.000.000 ریال جهت برنامه ریزی دروس توسط دانشجویان پرداخت گردد.

🔴 پرداخت شهریه به صورت حضوری و با مراجعه به واحد امور مالی مرکز و حداکثر تا تاریخ 97/04/07 امکان پذیر می باشد.


اطلاعیه کاربینی کاردانی و کارشناسی حسابداری صنعتی

جلسه توجیهی 👈 روز پنجشنبه 7تیر ساعت 11در مرکز کوشا با استاد مهران پور 👉 برگزار می گردد.

⚠️حضور دانشجویان در جلسه کاربینی الزامی است.


📣اطلاعیه مهم برای دانشجویان کارورزی2
✅ثبت نام در سامانه ملی کارآموزی برای واحد درسی کارورزی2 الزامی است.
🔻دانشجویانی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند حداکثر تا تاریخ 1397/03/23 اقدام نمایند
⛔️در غیر این صورت عواقب بعدی در عدم ثبت نمره کارورزی2 به عهده دانشجو می‌باشد
آدرس سامانه ملی کارآموزی :👇👇
http://karamouz.irost.org

 


 

 

 


📣زمان بندی انتخاب واحد حضوری دانشجویان براساس سال ورود


🔻کاردانی و کارشناسی ورودی ۹۴۱ و ۹۴۲ و ورودیهای قبل آن🕰زمان انتخاب واحد ۲۴ بهمن ماه 
🔻کاردانی و کارشناسی ورودی ۹۵۱ و۹۵۲ 🕰زمان انتخاب واحد ۲۵ بهمن ماه
🔻کاردانی و کارشناسی ورودی ۹۶۱🕰زمان انتخاب واحد ۲۶ بهمن ماه

⚠️انتخاب واحد فقط توسط واحد آموزش انجام می گردد.

⚠️پرداخت مبلغ شهریه قبل از انتخاب واحد الزامی است. 

⚠️دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد نگردیده اند و یا کمتر از 12 واحد انتخاب واحد نموده اند (البته به غیر از دانشجویان ترم آخر که واحدهای باقی مانده را اخذ نموده اند) با در نظر گرفتن زمان انتخاب واحد که براساس ورودی دانشجو می باشد به واحد آموزش مرکز جهت انتخاب واحد مراجعه نمایند.

⚠️ در روزهای اعلام شده به هیچ عنوان حذف و اضافه انجام نمی شود.

⚠️ این انتخاب واحد به صورت حضوری در مرکز انجام می شود.


📣  قابل توجه دانشجویان: 👇👇👇

‼️به اطلاع می رساند دانشجویانی که انتخاب واحد ننموده اند و یا انتخاب واحد نموده اند و به دلیل پرداخت نکردن شهریه و یا پرداخت ناموفق آن انتخاب واحدشان توسط دانشگاه جامع حذف شده ، حداکثر در فرصت باقی مانده متناسب با ورودی خود جهت انتخاب واحد حضوری به واحد آموزش مراجعه نمایند.

⚠️ تعداد زیادی از دانشجویان ورودی951و 952 و 961 دروس خود را طبق ترم بندی ارائه شده و برنامه کلاسی متناسب با ورودی خود انتخاب واحد ننموده اند که می بایست انتخاب واحد آنها اصلاح شود.

 ✅‌‌انتخاب واحد دانشجویان به دلیل کندی سامانه هنوز توسط واحد آموزش چک و اصلاح نشده است.دانشجویان موظفند خودشان انتخاب واحد را براساس ترم بندی و برنامه کلاسی ارایه شده توسط دانشگاه انتخاب و در صورت هر گونه مغایرت در انتخاب دروس جهت اصلاح به واحد آموزش مراجعه نمایند.

✅در صورت انتخاب درس کارورزی ۱ در این ترم فقط مجاز به انتخاب ۱۲واحد درسی می باشید.(جمع واحدهای انتخابی ۱۴واحد)

✅درس کارورزی۲ و پروژه فقط و فقط برای دانشجویانی قابل اخذ می باشد که برای ترم بعد هیچ واحد درسی نداشته باشند و فارغ التحصیل می گردند.

✅دروس عمومی در نیمسال تابستانی و همچنین در تمامی ترمها ارایه می گردد ولی دروس پایه،اصلی و تخصصی ارایه شده برای هر ورودی ممکن است در ترمهای بعد ارایه نگردد و یا در صورت  ارایه شدن تداخل زمانی داشته باشد و منجر به افزایش ترم های مراجعه و همچنین انتخاب واحدهای کم در هر ترم شود.بنابراین ابتدا دروس پایه،اصلی و تخصصی ورودی خود را انتخاب کنید.  سپس دروس عمومی را انتخاب نمایید.


فرم ارزشیابی مدرسیناسامی دانشجویان حذف آموزشی در نیمسال اول 97-96

 

اسامی دانشجویانی که به علت غیبت بیش از 3 جلسه در کلاس های اساتید زیر حذف آموزشی شده اند و حق شرکت در امتحانات پایان ترم درس مربوطه را ندارند:

 

استاد فرهاد زیوری:

درس کنترل پروژه: علی صدیقی-ساسان نوازنی-محسن خلج امیرحسینی-محسن روستایی-مهدی صدوقی نیا-علی احمدنژاد-عبداله صحت بخش-محمدرضا محمدنژاد

درس مبانی کنترل کیفیت: سبحان خسروی-علی کامل رفیعی مقدم-سیداحسان ونانه

 

استاد صدیقی:

 

درس برنامه ریزی توسعه:ابوالفضل رحیمی میل آغاردان-سیدهادی آهوئی-محمدعلی مقدم

درس سیستم های اطلاعاتی حسابداری:ابوالفضل رحیمی میرآغاردان-سیدهادی آهوئی-محمدعلی مقدم

درس مهارتهای مسئله یابی:شیوا تاری مرادی-مجید رشیدیان-علی کاظمی-حمید مهدیزاده-محمد خداداد-محسن ذوالفقاری-هاشم عطایی-رحمانعلی طاهری-رضا حاجی حسینی طهرانی-محمود شاهین-جواد بیکی طاری-مصطفی غزنوی

 

استاد ابوالقاسم زال پور:

 

درس فیزیک الکریسیته:مهران دقاق نژاد-مجتبی تاجیک-بهازد حاجی زاده

درس آزمایشگاه ترمودینامیک:محمد کریمی

درس آزمایشگاه فیزیک:سبحان خسروی-سیدمیثم کیا-میلاد لطیفی-حسین حسن زاده -سینا ایرانشاهی

درس آزمایشگاه انتقال حرارت:حسن عسگری

 

استاد علی مهرابی:

 

درس هیدرولیک و پنوماتیک:علیرضا روزبه -محمدرضا متعارفی-محسن کنی-

درس آز هیدرولیک و پنوماتیک:محمدرضا متعارفی

درس آز هیدرولیک در خودرو:محمد بی نذر کلخوران-سعید کریمی-حمید شفقت

 

استاد جلال صادقی علوی:

 

درس حقوق بازرگانی پیشرفته:سیدهادی آهوئی-زهرا کریمی جعفری-مهدیه حسین زاده

درس اخلاق حرفه ای:حمید مهدیزاده-رحمان طاهری

 

استاد مستجاب الدعوه

 

درس حسابداری بهای تمام شده 2:محسن ابستا-حبیب اله عربی

درس حسابداری مدیریت:محمد عربی-حبیب اله عربی

درس اصول حسابرسی:محسن ابستا-رضا سوری-حدیث حداوند

درس مدیریت مالی:آتنا حقیقی-سیدهادی حسینی آفتابدری-مرتضی عبدی

درس  حسابداری پیمانکاری:پدرام امیری

درس حسابداری مالیاتی:پدرام امیری

درس تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم:احمد ندرپور-محمد صادق قاضی زاده

 

استاد موحدی:

 

درس مهارتهای مسئله یابی:عرفان حیدری -یوسف جهانگیری-حسن عسگری باجی کوابری-میرابوالفضل انواریان اسبفروشانی-مجید محمدی-ناصر ثمری-جعفر قهری زاده

درس کنترل پروژه:محمود شاهین -تیمور تیموری اصل-سعید کفراشی-حسین شیرازی خواه-اسماعیل حیدری -امیررضا خدامیان -محمود ده آبادی ثانی-سیدجواد خلفوند-حسن عسگری-محمدحسین زمانی-سعید کفراشی-بنیامین محمدی-بابک نوروزی افشاری

 

درس مدیریت کیفیت و بهره وری:خورشید مولایی-محمدصادق قاضی زاده-امید صادقی

درس سیستم سفارشات خرید و انبارداری:سیده آیدا قاسمی-سیدهادی حسینی آفتابدری

درس اصول تضمین کیفیت در جوشکاری:عباس شاکری

درس برنامه ریزی سیستم های تولید و تعمیرات و نگهداری:محمدسعید مخبری قمشه-جعفر قهری زاده

 

استاد خلیلی:

 

درس کارگاه طراحی صفخات وب:وحید سمنبری-مسعود شریعتی-میلاد علی پناه -مرتضی فاطمی

درس کارگاه برنامه سازی تحت وب:وحید سمنبری-مازیار دانش پژوه

 

 

استاد ترابی:

 

درس مدار الکتریکی:محمد سحری حسین آبادی- احسان شیرزاد مرگاوی-مهدی حاملی ساران-محمدمهدی جمشسیدی-مهران دقاق نژآد-حسین جوادی کوشا

درس الکترونیک عمومی:عباس سیفی مجدر-محمد سحری حسین آبادی-احسان شیرزاد مرگاوی-مهدی حاملی ساران

 


 

طی بخشنامه ارسال شده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی به شماره 39158 / 96 /م، مورخ 06 / 09 / 1396 در خصوص قوانین و مقررات آموزشی شایسته است جهت اجرای بهتر امتحانات پایان ترم نکات ذیل مد نظر قرار گیرد:

 حداقل نیم ساعت قبل از شروع امتحانات در دانشگاه حضور داشته باشید.

 همرا داشتن کارت ورود به جلسه امتحانی الزامی می باشد.

 امتحانات پایان ترم )تئوری و عملی( از تاریخ 16 / 10 / 96 الی 30 / 10 / 96 می باشد.

موارد انضباطی که در جلسه امتحان ارتکاب آنها توسط دانشجویان تخلف محسوب میشود

- ارتکاب تقلب به هر نحو ( استفاده دانشجو از اطلاعات , تجهیزات و یا امکانات به صورتی که مجاز نباشد، با قصد قبلی برای ارائه

نتیجه یک فعالیت آموزشی یا پژوهشی موظف(

- فرستادن دیگری به جای خود یا شرکت به جای دیگری در جلسه آزمون.

-همراه داشتن کتاب، جزوه، برگه )به جز مواردی که قبلا تًوسط مدرس یا بخش آزمون محل آموزش به صورت کتبی اعلام گردیده

باشد(

- همراه داشتن تلفن همراه، پیجر، پخش کننده های صدا و تصویر) پلیرها(، سایر دستگاههای الکترونیکی ضبط و پخش و ارسال

صدا و تصویر و تجهیزات آنها

- همراه داشتن ماشین حساب )به جز مواردی که قبلا تًوسط مدرس یا بخش آزمون محل آموزش به صورت کتبی اعلام گردیده باشد (

- مبادله هر شیء یا وسیله بین دانشجویان داخل جلسه آزمون، تمرکز نگاه به سایر دانشجویان درحال آزمون و برگه آن ها.

-صحبت با دیگر دانشجویان و مراقبین در حین برگزاری آزمون )مدرس در حد معقول و محدود از این مورد استثناء است(.

-ارتکاب هر عملی که موجب برهم خوردن نظم و آرامش جلسه آزمون و مجموعه آموزشی باشد، همانند تجمع بعد از خروج از

جلسه در اطراف محل برگزاری.

- عدم رعایت تذکرات و توصیه های مراقبان و مسئولان جلسه آزمون )مانند ننشستن بر روی صندلی شماره گذاری شده غیر مرتبط(

- از بین بردن یا تخریب مدارك و یا تجهیزات محل آزمون

- تفکیک و جداسازی برگه های امتحانی به هم دوخته شده ) منگنه شده (

- خارج نمودن مستندات، مدارك و اوراق امتحانی از محل آزمون بدون اطلاع مسئولان جلسه

-همراه نداشتن کارت شناسایی دانشجویی )نوشتن هرگونه یادداشت بر روی کارت مذبور معادل برگه تقلب محسوب میگردد(

-عدم رعایت سایر ضوابط از قبل اعلام شده توسط حوزه آموزش نظیر حضور به موقع در جلسه آزمون

غیبت در امتحانات :

- چنانچه دانشجویی در امتحان غیبت نماید به هیچ وجه از وی امتحان مجدد به عمل نخواهد آمد.

- مسافرت در طول امتحانات پایان نیمسال، دلیل موجهی برای غیبت نخواهد بود و غیبت بر این مبنا غیرموجه است.

تبصره : در صورت ارایه مدارك مستدل با تایید مقام مسئول مربوط، مبنی بر ماموریت اداری وتایید شورای آموزشی مرکز،

غیبت موجه برای دانشجو ثبت میگردد.

- چنانچه دانشجویی به دلیل بیماری و یا بروز حادثهای ناگوار، قادر به شرکت در جلسه امتحان نباشد و تقاضای حذف پزشکی

درس و یا نیمسال را داشته باشد میبایست حداکثر ظرف مدت 48 ساعت گواهی و مدارك پزشکی را جهت تایید به پزشک

معتمد دانشگاه در استان ارایه نماید .

-در صورتی که دانشجو در جلسه امتحان حاضر باشد امکان بررسی حذف پزشکی آن درس پس از امتحان وجود ندارد .

-چنانچه دانشجو در تاریخ امتحان در بیمارستان بستری شود . میبایست در همان تاریخ بستری، مراتب را به اطلاع پزشک معتمد

دانشگاه در استان رسانده و پس از ترخیص، کلیه مدارك بیمارستان را جهت بررسی به پزشک معتمد ارائه نماید .

- کسانی که مبتلا به بیماری بوده به نحوی که امکان شرکت در امتحان برای آنها میسر نباشد بایستی بر اساس گواهی های

تأییدشده توسط پزشک معتمد دانشگاه در استان و طبق ضوابط، نیم سال خود را به طور کامل حذف نمایند . حذف ننمودن

نیمسال ملاك آمادگی برای ادامه نیمسال و شرکت در امتحانات است، و غیبت در امتحان برای اینگونه افراد، غیر موجه

تشخیص داده میشود .

- چنانچه غیبت دانشجویی در جلسه امتحان توسط شورای آموزشی مرکز با دلایل موجه تشخیص داده شود، درس مربوط به

آن امتحان در کارنامه دانشجو حذف میشود . در این صورت چنانچه در نتیجه حذف، واحدهای دانشجو از حد نصاب لازم

( 2 واحد درسی( کمتر گردد، این نیمسال به عنوان یک نیمسال تحصیلی کامل در سنوات تحصیلی وی محسوب میشود.

- غیبت غیرموجه در امتحان منجر به نمره صفر در آن امتحان میشود.

- در صورت بروز بیماری، لازم است دانشجو قبل از امتحان به پزشک معتمد دانشگاه در استان مراجعه نماید .

با آرزوی توفیق

 

 


        

  

اطلاعیه حذف آموزشی نیمسال دوم 96-95

اسامی دانشجویانی که به علت غیبت بیش از 3 جلسه در کلاس حذف آموزشی شده اند و حق شرکت در امتحانات پایان ترم درس مربوطه را ندارند:

استاد کیاکجوری:

درس انقلاب اسلامی: جواد خاکباز-میلاد طالبی-سهیل عباسی-رقیه عزیزی علویجه-تیمور تیموری اصل-کاظم عبداله زاده-محمد ارجمند مزیدی-میروحید دستوان-سعید روستایی-شهاب زمانی-سعید کریمی-حسام محبی-عباس ندائی دامنجان-مانی هنرآوازی- عمادالدین حیدری-محمدصادق قاضی زاده احسانی

استاد مطیعی:

درس تعمیر و نصب و نگهداری: حبیب فرضی-میثم نگهداری-محمدرضا فیروزی-علی گنجی-پیمان نجفی جوزانی-همایون همتی

استاد ذوالفقارزاده:

درس کنترل پروژه:تیمور تیموری اصل-علی صدیقی

درس مهارتهای مسئله یابی و تصیمیم گیری:احد جبارزاده ایدلو

درس مدیریت تولید:محسن ابستا

درس اصول سرپرستی:فرهاد سردارخانی

درس کنترل کیفیت:حبیب اله ملک جاری

استاد فیروزی:

درس اخلاق اسلامی: وحید استادی-مرتضی امامی راد-عباس امینی-دانیال بابائی-عماد عامری-علی علی بیگی-امیرحسین لطف علی زاده- امیررضا نوع جوی-مهدی هدایتی پور-علیرضا لطفی- بهزاد حاجی زاده-سبحان خسروی-فرهاد مهرابی-علیرضا نواخواه-مجتبی ونایی-

درس دانش خانواده:اصغر ابراهیمی-پدرام امیری-دانیال بابائی-محدعلی بشیری فرد-عدلان ترمیمی-حسن تقی زاده-محمد خیری- علیرضا رحیمی -شهاب زمانی-محمد عباسی نارین اباد-مهدی فلاحی-محسن قربانی-عماد محمدی- میثم نگهداری-مجتبی ونایی-

درس اندیشه اسلامی2: بابک دودانگه- علیرضا خوشدل-سمیه راکعی-رقیه عزیزی علویجه-امیر گورانی-نسترن مشایخی-

درس اندیشه اسلامی1: محمدحسین جعفری-عبدالرحیم جمال نزاد-بهزاد حاجی زاده-محمد حبیب زال-وحید حسین خانی-مهران دقاق نژاد-وحید سمنبری-

استاد رحیمیان:

درس خواص مکانیکی مواد:محمد احمدیان

درس مبانی متالورژی جوش:محمد احمدیان

استاد شعیب اسلامی:

درس تفسیر موضوعی قرآن:علی صدیقی-فیروز ولی محمدی-رقیه هاشمی

درس اندیشه اسلامی1:مرتضی امامی راد-محمد امانی-پدرام امیری-علی امینی راد-کامران دانشور-مهدی سلیمانی-سیده فاطمه موسوی فر-غزاله نجفی فرد-سینا نوری

درس اخلاق اسلامی:علی امینی راد-محمد حبیب زال-علی رضا زارع پور

استاد اسدی:

درس کاربرد کامپیوتر:رحمت اله امین پناه-حسین تقی زاده-شهاب زمانی-نیما عسگری-حسین نریمان نزاد- جاوید محمد زاد

درس استاتیک و مقاومت مصالح :بهزاد اقبالی منفرد-امیرمحمد رمضانی-صابر سرلک-احسان شیرزاد-

درس استاتیک: وحید حسین خانی-جلال شاکری-سیدعلی معزی سراوانی

استاد کامران ترابی:

درس الکترونیک عمومی:داوود اشرفی زاده-علی انصاری-شایان جعفری-مهدی خسروی-مجید خیرآبادی-میثم فعله گری-مهدی قاسی زاده-مهدی قدیمی گزاز-

درس مدار الکتریکی : محمود خسروی زاده-محسن عربی-علیرضا کارگر شورکی-مهدی قاسی زاده-مهدی خسروی

استاد سوسن خالقی تبار

درس حسابداری بهای تمام شده1:محمدحسین سرشار-ارشام نظری

استاد امانی

درس مدیریت منابع انسانی: مهران برارزاده گودرزی-سیدحسین حسینی-محمد ده آبادی ثانی-اشکان مردادی-سیدهادی آهویی-فیروزه عطایی کچویی-محمود فلاحی نژاد-محمد صادق قاضی زاده - حسن قربانی گل تپه-شهاب زمانی

درس مدیریت کسب و کار : مهدی رنجبر زاچکانی-نیما عسگری

درس کارآفرینی:حسین آتشی-عباس سیفی مجدر-احسان شیرزاد - محمد رضا احمدی-حمیدرضا محمودی چوبی

استاد صالحی

درس استاتیک و مقاومت مصالح:حسین آتشی-سپهر امامی-علی انصاری-شایان جعفری-مهدی حاملی ساران-محمدرضا دهقان خاوری-عباس سیفی مجدر-حسین شاکری-مهدی خسروی-محمود خسروی زاده-امیررضا قنبری

استاد ویسی

درس ارزیابی طرحهای اقتصادی: محمود فلاحی نژاد-سمیه راکعی-زهرا محمودی-الهام میرعابدی

استاد اله یار عرب امیرآبادی:

درس روشهای شناسایی عوامل زیان آور:محمد داورزنی-سهیل محمدی کلیدسری

درس ایمنی ماشین آلات:سهیل محمدی کلیدسری

درس روشهای ایمنی آتش سوزی:سهیل محمدی کلیدسری


                   برنامه زمانبندی حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی 95-96
به اطلاع می رساند برنامه زمانبندی حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی 95-96 طبق زمانبندی دانشگاه جامع علمی-کاربردی توسط دانشجو در سایت سجاد به شرح ذیل می باشد:
زمان حذف و اضافه دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودیهای سال 90 , سال91 , سال92 , سال 93: روز شنبه مورخ 30/11/95
زمان حذف و اضافه دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی مهر94 : روز یکشنبه مورخ 01/12/95
زمان حذف و اضافه دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی بهمن94 : روز دوشنبه مورخ 02/12/95
زمان حذف و اضافه دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی مهر95 : روز سه شنبه مورخ 03/12/95                                   
 

                                      تمدید مهلت انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95
نظر به اینکه تعدادی از دانشجویان در موعد مقرر برای نیمسال دوم تحصیلی 96-95 موفق به انتخاب واحد نشده اند به اطلاع میرساند دانشجویان میتوانند بشرح زیر جهت انتخاب واحد در سامانه جامع اقدام نمایند.
👈لازم بذکر است دانشجویان موظفند در زمان انتخاب واحد نسبت به واریز 15% حق نظارت دانشگاه( مصوبه کمیته تعیین شهریه دانشگاه مورخ 95/10/27) اقدام نمایند. بدین ترتیب تاریخ 95/11/15 که مقرر شده بود دانشجویان جامانده انتخاب واحد نمایند به تاریخهای زیر تغییر یافت.

تمامی ورودیهای 94-93(1و2) یعنی ورودیهای ۹۳۱و ۹۳۲ و ماقبل ۹۲۲و۹۲۱و۹۱۱ در تاریخهای 16 و 17و 18 بهمن
تمامی ورودیهای 95-94(1و2) یعنی ورودیهای ۹۴۱ و ۹۴۲ در تاریخهای 19و20و21 بهمن
تمامی ورودیهای 95-96(1و2) یعنی ورودیهای ۹۵۱ در تاریخهای 23و24و25 بهمن
♦️♦️انتخاب واحد به صورت اینترنتی و در سامانه سجاد و پرداخت ۱۵ درصد حق نظارت دانشگاه جامع بلافاصله بعد از انتخاب واحد وقبل از خارج شدن از سامانهاطلاعیه کارآموزی در نیمسال دوم 96-95

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال اول 96-95 درس کارآموزی را اخذ نموده اند ،مراحل کارآموزی به شرح ذیل می باشد:
1- دریافت معرفی نامه از وب سایت مرکز به آدرس kt-uast.ac.ir
2- مراجعه به واحد مالی و پرداخت کل شهریه
3- مراجعه به واحد فرهنگی (خانم میرزایی) جهت تایید معرفی نامه
4- مراجعه به واحد آموزش (خانم ایرانشاهی )جهت تایید معرفی نامه
5- ارائه فرم تایید شده کارآموزی به محل کارآموزی
6- مهر و امضا کردن فرم کارآموزی توسط شرکت یا سازمان مربوطه
7- فرم کارآموزی که توسط مرکز و شرکت تایید شده است را حداکثر تا یک هفته پس از تایید ، به واحد کتابخانه (خانم حسینی) تحویل نمایید و پس از تایید، کارآموزی خود را شروع نمایید.

تذکر:دوره کارآموزی 240 ساعت می باشد که باید در طی 45 روز کاری و بدون در نظر گرفتن روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی گذرانده شود.
نکته مهم:حداکثر مهلت دریافت معرفی نامه کارآموزی از روز پنجشنبه 11خرداد  1396 می باشد.

بدون دریافت معرفی نامه کارآموزی امکان گذراندن دوره کارآموزی در محل شرکت یا سازمان وجود ندارد.

 


بخشهایی از قوانین و مقررات آموزشی مرکز

نکات مهم در انتخاب واحد

. حداقل واحد انتخابی در نیمسال اول 96-95 تعداد 14 واحد است و دانشجو نمی تواند کمتر از 14 واحد انتخاب واحد نماید مگر تعداد واحدهای باقی مانده کمنر از 14 واحد باشد.

. امکان اخذ همزمان کارورزی 1 و کارورزی 2 وجود ندارد.

. کلاسها و دروس بر اساس ورودی مورد نظر ارائه گردیده .خواهشمند است بر اساس ورودی خود دروس را انتخاب واحد نمایید و از انتخاب دروسی که برای دانشجویان ترمهای قبل ارائه گردیده خودداری نمایید.مثلا دانشجوی ورودی 941 نباید دروس دانشجوی ورودی 932 را انتخاب واحد نماید. در صورت اخذ دروس انتخابی توسط آموزش خذف می گرردد.

. دروس مهارت مشترک در دوره کاردانی شامل 4 درس و در دوره کارشناسی شامل 3 درس است.

. شروع کلاسهای نیمسال دوم 96-95 از 16 بهمن ماه 1395  می باشد.

. دانشجوی گرامی تا وقتی که انتخاب واحد خود را تمام نکردید و پرینت نگرفته اید از انتخاب واحد خود خارج نشوید در غیر این صورت به علت واحدهایی که انتخاب کرده اید بدهکار میشوید و نمیتوانید وارد انتخاب واحد شوید.

. دانشجویان کارشناسی که در مقطع کاردانی درس تنظیم خانواده را نگذارنده اند می بایست درس دانش خانواده را در کارشناسی بگذرانند.

. دانشجویانی که در ترم قبل مشروط شده اند جهت پر نمودن فرم تعهد مشروطی به واحد آموزش مراجعه نمایند.تعداد واحد انتخابی دانشجویان مشروطی در نیمسال اول 96-95 تعداد 14 واحد است.

عناوین دروس مهارت مشترک کاردانی و کارشناسی
اینجا کلیک کنید.

دروس ارائه شده مهر 95 برای دانشجویان کاردانی و کارشناسی

اینجا کلیک کنید.


فرم درخواست زمان بندی برنامه ریزی دروس برحسب ورودی دانشجویان 

دانشجوی عزیز : تکمیل این فرم به منزله برنامه ریزی قطعی در روزهای درخواستی نیست و هدف مرکز کمک به دانشجویان می باشد.

فرم زمان بندی


قابل توجه فارغ التحصیلان گرامی
پس از اعلام تمامی نمرات در سامانه آموزشی سجاد، امکان تسویه حساب و درخواست صدور گواهی وجود دارد.
پس از تایید برگه تسویه حساب توسط تمامی واحدهای اداری مرکز ،شما در نوبت قرار داده می شوید و به ترتیب پرونده ها به دانشگاه جامع ارسال می گردد.
تسویه حساب در تمامی ایام هفته به غیر از روز جمعه و از ساعت 12:30-8:30 انجام می گردد.


  راهنمای صدور تاییدیه تحصیلی توسط ارگان یا سازمان مربوطه برای دانش آموخته گانی که دانشنامه خود را دریافت نموده اند
1- ارائه اصل دانشنامه توسط دانش آموخته به ارگان / سازمان / دانشگاه
2-مراجعه مقام استعلام کننده شخص به سامانه سجاد به آدرس edu.uast.ac.ir
3-تکمیل فرم مربوطه
4- احراز هویت
5-مشاهده اطلاعات دانش آموخته در سامانه
6-رویت تصویر دانشنامه
7-دریافت گواهی بدون امضاء


راهنمای تجدید نظر نمرات در سامانه سجاد

پس از ثبت نمرات توسط مدرسان، دانشجویی که تقاضای تجدید نظر برای نمره درس داشته باشد،  بلافاصله بعد از اعلام نمره حداكثر تا 72 ساعت، نسبت به ثبت درخواست تجدید نظر نمره امتحانی در سامانه جامع آموزشي دانشگاه اقدام نموده، مدرس موظف است حداكثر 48 ساعت درخواست دانشجو را بررسي و در سامانه اعلام نظر كند. شورای آموزشی مرکز 72 ساعت فرصت دارد موارد را بررسي و اعلام نظر نمايد. در صورت مثبت بودن نظر شوراي آموزشي مركز، موارد را  به شورای آموزشی واحد استان از طريق سامانه اعلام و شوراي آموزشي واحد استان، 48 ساعت فرصت دارد موضوع را بررسی نموده و در صورت رد درخواست موضوع توسط معاون آموزشی واحد استانی در سامانه ثبت و در صورت تایید نسبت به ارسال کاربرگ تکمیل شده به شماره 203، سوال امتحانی و پاسخنامه دانشجویان برای بررسی در کمیته تخصصی شورای تخصصی آموزشی دانشگاه به این اداره کل از طریق سیستم اتوماسیون اداری(چارگون) اقدام گردد.


مقررات جلسات امتحانی
●  دانشجویان نیم ساعت قبل از شروع امتحان در محل برگزاری امتحان حضور داشته باشند.
●  دانشجویان کارت ورود به جلسه امتحانی ممهور به مهر امور مالی را در هر جلسه امتحان همراه داشته باشند.
●آوردن هرگونه وسیله غیر مجاز (کیف- جزوه- کتاب- تلفن همراه- هندزفری و ... ) در جلسه امتحان ممنوع میباشد.
●مشاهده تلفن همراه به هر شکل (روشن یا خاموش ، به عنوان ماشین حساب ، ساعت و یا ...) تقلب و تخلف انضباطی محسوب می شود. لذا از همراه داشتن تلفن همراه خودداری کنید.
●دانشجویانی که در یک نوبت بیش از یک امتحان دارند هر دو شماره صندلی را حفظ نموده  و در ابتدای آزمون به مراقب اطلاع داده تا پس از اتمام امتحان اول سوالات امتحان دوم را دریافت کنند.
●قبل از استقرار بر روی صندلیها، شماره صندلی را با شماره اعلام شده تطبیق دهید (هرگونه جابجایی در شماره صندلی تخلف محسوب می شود)
●  نام، نام خانوادگی، شماره صندلی، شماره دانشجویی و نام استاد را بر روی تمامی برگه های پاسخ نامه و اوراق امتحانی بنویسند.
●  پس از شروع امتحان، دانشجویی که با تأخیر وارد جلسه امتحانی می گردد، در صورتی می تواند در جلسه امتحان شرکت نماید که هیچ دانشجوی که در امتحان مربوطه شرکت نموده، جلسه امتحانی را ترک ننموده باشد.
●  دانشجویان موظف هستند، در طول برگزاری امتحان، آرامش وسکوت جلسات امتحانی را حفظ نمایند.
●دانشجویان از انجام اعمال یا رفتاری که موجب اختلال یا وقفه در برگزاری امتحانات گردد، بپرهیزند.
●انجام اعمالی مانند استفاده از تلفن همراه ، نگاه کردن به ورقه دیگران، صحبت کردن با یکدیگر، استفاده غیر مجاز از یادداشت، کتاب، جزوه و از تبادل ورقه، در جلسات امتحانی بپرهیزند.
● برگه های امتحانی منگنه شده را تفکیک و جداسازی ننمایند
●جلسات امتحانی را قبل از انجام حضور و غیاب توسط عوامل اجرایی امتحانات، ترک ننمایند.
●چنانچه فرد دیگری بجای دانشجو در جلسه امتحان حضور داشته باشد، مستوجب عواقب قانونی شده و هم دانشجو و هم شخص جایگزین به کمیته انضباطی معرفی خواهند شد.
 
 

سرفصل های کارشناسی


سرفصل های کاردانی

 

کارشناسی حرفه ای حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی

مشاهده سرفصل

کاردانی حرفه ای حسابداری صنعتی

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری آسانسور بالابر

مشاهده سرفصل

کاردان حرفه ای حسابداری مالی

 مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری بازرسی جوش

مشاهده سرفصل

کاردان فنی آسانسور و پله برقی

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری جوش

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری ساخت و تولید قالبسازی

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی برق صنعتی

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی جوشکاری

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری کنترل -ابزاردقیق(برق)

مشاهده سرفصل

کاردان فنی بازرسی جوش

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری کنترل-فرایند(برق)

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی ماشین افزار

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری مکانیک - ماشین افزار

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی تاسیسات صنعتی

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری مکانیک خودرو

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی مکانیک خودرو

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری مکانیک تاسیسات حرارتی و برودتی

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری ماشینهای کنترل عددی

مشاهده سرفصل

کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری

مشاهده سرفصل

مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی

مشاهده سرفصل

کاردان فنی برنامه سازی کامپیوتر

مشاهده سرفصل

 

 

کاردان فنی کنترل

مشاهده سرفصل

 

 

کاردان فنی ایمنی و حفاظت فنی

 مشاهده سرفصل

 

 

کاردان فنی قالبسازی فلزی

 مشاهده سرفصل

مشاهده ترم بندی دروس و انتخاب واحد دروس براساس جدول زیر:

ارائه دروس در هر ترم براساس ترم بندی زیر می باشد:

لطفاً هر دانشجویی یک نسخه از ترم بندی را تهیه و تا پایان فارغ التحصیلی مطابق با آن دروس خود را انتخاب واحد نماید.

کارشناسی

 

کاردانی

 

کارشناسی حرفه ای حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی

ترم بندی

کاردانی حرفه ای حسابداری صنعتی

ترم بندی

مهندسی فناوری آسانسور بالابر

ترم بندی

کاردان فنی ایمنی و حفاظت فنی

ترم بندی

مهندسی فناوری بازرسی جوش

ترم بندی

کاردان فنی آسانسور و پله برقی

ترم بندی

مهندسی فناوری جوش

ترم بندی

کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی

ترم بندی

مهندسی فناوری ساخت و تولید قالبسازی

ترم بندی

کاردانی فنی برق صنعتی

ترم بندی

مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی

ترم بندی

کاردانی فنی جوشکاری

ترم بندی

مهندسی فناوری کنترل -ابزاردقیق(برق)

ترم بندی

کاردان فنی بازرسی جوش

ترم بندی

مهندسی فناوری کنترل-فرایند(برق)

ترم بندی

کاردانی فنی ماشین افزار

ترم بندی

مهندسی فناوری مکانیک - ماشین افزار

ترم بندی

کاردانی فنی تاسیسات صنعتی

ترم بندی

مهندسی فناوری مکانیک خودرو

ترم بندی

کاردانی فنی مکانیک خودرو

ترم بندی

مهندسی فناوری مکانیک تاسیسات حرارتی و برودتی

ترم بندی

کاردانی فنی فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه

ترم بندی

مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی

ترم بندی

کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری

ترم بندی


♦ دانشجویان رشته های مهندسی فناوری اگر در مقطع کاردانی درس جمعیت و تنظیم خانواده یا دانش خانواده و جمعیت را نگذرانده اند ،می بایست  این درس را در مقطع کارشناسی بگذرانند.

♦ دانشجویان مقطع کارشناسی که دارای مدرک معادل هستند می بایست دو درس کارآفرینی و کاربرد فناوری اطلاعات را در دوره کارشناسی بگذرانند.

 

دروس عمومی کاردانی:

اخلاق و تربیت اسلامی-معارف اسلامی(اندیشه اسلامی1)-زبان فارسی-زبان خارجه -تربیت بدنی1-دانش خانواده و جمعیت

دروس عمومی (مقطع کارشناسی):

تاریخ امامت-اندیشه اسلامی2-تفسیر موضوعی قرآن-انقلاب اسلامی-ورزش 1( تربیت بدنی 2)

 

► دانشجویان رشته های کارشناسی که دارای مدرک کاردانی غیر مرتبط با رشته کارشناسی هستند می توانند دروس پیشنیازی که می بایست در دوره کارشناسی بگذرانند را به همراه زیر گروه و کد رشته کاردانی خود در این قسمت ملاحظه نمایند.   مشاهده پیشنیازها

► دروس مهارت مشترک کاردانی و کارشناسی            مشاهده مهارت مشترک

 

زمان برگزاری امتحان معرفی به استاد

امتحان معرفی به استاد فقط در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 27و 28 مرداد ماه 1395 ساعت 11 صبح ،مطابق با زمان بندی مشخص شده برای هر فرد برگزار می گردد.شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد

اخذ درس به صورت معرفی به استاد فقط با شرایط ذیل است:

  دانشجو در آخرین نیمسال در درس مورد نظر مردود شده باشد.
  دانشجو در مقطع بالاتر پذیرفته شده باشد.
  درس مورد نظر در آن نیمسال ارائه نشده باشد.
  سنوات تحصیلی دانشجو به اتمام رسیده باشد.

  ● ارائه دروس عملی، کارگاهی ، کارآموزی و پروژه به صورت معرفی به استاد برای هیچ یک از رشته ها و مقاطع تحصیلی امکان پذیر نمی باشد.

  ● ارائه درس معرفی به استاد پس از ثبت تمامی نمرات دانشجو حتی کارآموزی و پروژه امکان پذیر است.

  ● حداکثر تا دو درس فقط تئوری را می توانید با تشخیص شورای آموزشی مرکز به صورت معرفی به استاد پس از اعلام تمامی نمرات به صورت معرفی به استاد اخذ نمایید.

  ● طبق مصوبه جلسه مورخ 28/02/95 شورای تخصصی دانشگاه جامع چنانچه دانشجویی قبلاً یک درس نظری- عملی را اخذ و موفق به گذراندن آن نشده باشد و برای فراغت از تحصیل صرفاً همان یک درس نظری - عملی را داشته باشد  در صورتیکه موفقیت در گذراندن بخش عملی درس نظری - عملی به تایید شورای آموزشی مرکز برسد امکان امتحان معرفی به استاد درس نظری- عملی وجود دارد.

  زمان درخواست معرفی به استاد از روز یکشنبه 01/12/95 الی سه شنبه 03/12/95 می باشد.

  فرم درخواست معرفی به استاد را از انتشارات یا وب سایت مرکز دریافت نموده و جهت ثبت نام و تایید فرم به واحد آموزش تحویل داده و پس از مراجعه به واحد مالی و تسویه حساب شهریه دروس معرفی به استاد فرم مربوطه را به آقای موسوی ( واحد امتحانات) تحویل نمایید.

  زمان برگزاری امتحان معرفی به استاد از طریق وب سایت مرکز اعلام می گردد.
   


جهت عضویت در کانون و انجمن علمی پس از دریافت فرم و تکمیل، آن را به واحد فرهنگی تحویل دهید.

لیست انجمن علمی دانشجویان مرکز

انجمن علمی برق و رباتیک       مشاهده
انجمن علمی آسانسور            مشاهده
انجمن علمی مکانیک خودرو     مشاهده
انجمن علمی ماشین افزار       مشاهده
انجمن علمی نقشه کشی       مشاهده
اعضای شورای تعامل و تبادل نظر دانشجویی    مشاهده

 

 

قابل توجه تمامی دانشجویان

با توجه به بخشنامه ارسالی از دانشگاه جامع علمی کاربردی لطفاً تمامی دانشجویان فرم پرسشنامه زیر را دانلود و پس از تکمیل نمودن آن به واحد فرهنگی مرکز آقای بیات تحویل نمایند.

فرم پرسشنامه دانشگاه جامع

 


برگزاری اولین دوره جشنواره سراسری مناظره دانشجویی
توسط دانشگاه جامع 

⚠️آخرین مهلت تحویل فرم ثبت نام مناظره روز شنبه 4 آذر ماه 96 واحد فرهنگی مرکز-👈آقای بیات👉


دفتر نهاد مقام معظم رهبری مسابقه کتابخانی را برگزار می نماید.
مهلت شرکت در مسابقه تا تاریخ ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۶ می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتابل uast.ac.ir و یا کانال @jameplus مراجعه فرمایید.

با توجه به آغاز پیاده روی اربعین ستاد اربعین در نظر دارند کمک هزینه ای را به دانشجویانی که در این پیاده روی شرکت می نمایند اختصاص دهد. info.uast.ac.ir/arbaeen

وام شهریه ترم 961 تا 08/08/96 تمدید شد.
🔺مهلت ثبت نام و تحویل مدارک تا 👈تاریخ 8 آبان ماه 👉، وام هر ترم ٣،٠٠٠،٠٠٠ ريال (سقف وام پرداختی ١٢،٠٠٠،٠٠٠ ريال )
✡️مدارک مورد نیاز: 
1.تعهدنامه محضری از دفاتر اسنادرسمی (تکمیل فرم شماره3، حضور ضامن در محضر الزامیست)
2.ضامن میبایست کارمند رسمی یا پیمانی باشد.
3.فتوکپی حکم کارگزینی یا قرارداد پیمانی ضامن
4.فتوکپی شناسنامه ضامن
5.فتوکپی کارت ملی ضامن (پشت و رو)6.فتوکپی کارت دانشجویی وام گیرنده
7.فتوکپی کارت ملی وام گیرنده (پشت و رو)
8.فتوکپی شناسنامه وام گیرنده
9.تکمیل فرم 1-3-7
⚠️ضمنا کسانیکه سابقه وام شهریه دارند و قبلا وام دریافت نموده اند حتما می بایست➖فرم شماره 7 ➖را تکمیل و به خانم میرزایی ( واحد فرهنگی مرکز) تحویل نمایند در صورت عدم تکمیل فرم مربوطه ،وام تعلق نخواهد گرفت.  

فراخوان هفتمین جشنواره ورزش های همگانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران
 
اطلاعات جشنواره :
 1.مسابقات در دو بخش دختران و پسران برگزار می گردد.
 2.رشته ها :تنیس روی میز ، طناب کشی ، پرتاب پنالتی بسکتبال ، پرتاب دارت ، فوتبال دستی و شطرنج
 3.مسابقات در داخل استان تهران برگزار می گردد.
 4.هر شرکت کننده مجاز به شرکت در 2 رشته ورزشی می باشد.
 5.رشته طناب کشی به صورت تیمی و جمعا 5نفر برگزار خواهد شد.
 
به برگزیدگان مسابقات در هر رشته مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.

⛔️آخرین مهلت ثبتنام 10 خرداد 98 ⛔️
🔰طی رایزنی های صورت گرفته با مرکز liftinstituut و به جهت آماده سازی هرچه سریع تر مقدمات آزمون، آخرین مهلت ثبتنام 10 خرداد ماه 98 در نظر گرفته شده است. متقاضیان محترم لطفا در اسرع وقت نسبت به ثبتنام اقدام نمایند.
☎️ 44540348 و 44540595
https://t.me/liftinstituut_koosha

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی لیفت اینسیتیوت
با توجه به جلسه مصوب دانشگاه کوشا در پی افزایس نرخ یورو، هزینه شرکت در آزمون از ۳/۴۵۰/۰۰۰ تومان به ۳/۸۰۰/۰۰۰تومان تغییر یافت.
علاقه مندان به شرکت در آزمون در نظر داشته باشند که هزینه آزمون با افزایش نرخ یورو بار دیگر افزایش خواهد یافت.
کمتر از یک ماه دیگر برای ثبت نام فرصت باقیست.

 قطعا شما شایسته بهترینها هستید.
دانشگاه کوشا با برگزاری سمینارهای بین المللی، دوره ها و آزمونهای بین المللی در صدد ارتقای سطح علمی کارشناسان و دانشجویان و رسیدن به دانش جهانیست.
در همین راستا شرایط را در جهت بازار کار و رفاه شما کارشناسان و متخصصان این حرفه فراهم کرده است.
برگزاری آزمون تعیین سطح برای جذب شما کارشناسان و متخصصان عزیز در  موسسه لیفت اینسیتیوت نمونه ای از تلاشهای این مجموعه است، امید است که با استقبال شما عزیزان افقی روشن در مسیر پیشرفت شغل و درآمدتان حاصل گردد.
علاقمندان در نظر داشته باشند، فرصت طلایی پیش آمده شاید با این شرایط برای بار دوم تکرار نشود.
محل آزمون: دانشگاه خودتان( کوشا) می باشد.
نرخ آزمون بر اساس یورو ۱۵ هزار تومانی لحاظ گردیده است.
کارشناسان و مترجمان از دانشگاه خودتان ( کوشا) تا پایان آزمون کنارتان خواهند ماند.
پس با خیال آسوده آینده را بنگرید.

⛔️آخرین مهلت ثبتنام 10 خرداد 98 ⛔️
🔰طی رایزنی های صورت گرفته با مرکز liftinstituut و به جهت آماده سازی هرچه سریع تر مقدمات آزمون، آخرین مهلت ثبتنام 10 خرداد ماه 98 در نظر گرفته شده است.
علاقه مندان جهت داشتن شغلی پر درآمد و بین المللی تماس بگیرند.
☎️44540348
☎️44540595

برنامه امتحانی دروس عملی،آزمایشگاهی و کارگاهی
Url Not Found!
شهرک های صنعتی

پیش ثبت نام مهر98
فرم ثبت نام کارآموزی
دوره آموزشی

 
دوره انستیتو بازرسی
دوره های آزاد زبان
فيلم مستند مركز كوشا
دستاوردها و امكانات
گزارش سمینار نهم

گزارش استارت آپ