چهارشنبه ١٣ مهر ١٤٠١
اطلاعیه ها و اخبار پروژه

اطلاعیه

تمامی دانشجویانی که در ترم جاری واحد پروژه را اخذ نموده اند، موظفند به سایت مرکز، قسمت ارتباط با صنعت مراجعه نموده و پس از انتخاب عنوان پروژه خود، فرم های تصویب پروژه را دریافت و پس از تکمیل  حداکثر تا تاریخ  30/02/95  به دفتر پروژه های مرکز(خانم میرزایی) تحویل دهند. بدیهی است ثبت نمره پروژه در پایان ترم ، منوط به تحویل فرم های تصویب پروژه به دفتر پروژه ها می باشد.


مراحل تصویب پروژه رشته نقشه کشی صنعتی

دانشجویان رشته نقشه کشی صنعتی که در ترم جاری واحد پروژه را اخذ نموده اند موظفند ابتدا فرم تصویب پروژه را از سایت یا انتشارات مرکز تهیه نمایند و پس از انتخاب عنوان پروژه از سایت ( منوی ارتباط با صنعت ) به آقای مهندس موسوی ( مدیر گروه ) مراجعه و پس از تایید ایشان به استاد راهنما مراجعه نمایند و در نهایت فرم تصویب پروژه را جهت ثبت پروژه تحویل ( خانم میرزایی ) نمایند.

قابل توجه دانشجویان رشته حسابداری
تمامی دانشجویان رشته حسابداری که در ترم جاری واحد پروژه را اخذ نموده اند موظفند حداکثر تا تاریخ 95/03/10 فرم های تصویب پروژه را به دفتر پروژه های مرکز خانم میرزایی تحویل دهند.بدیهی است ثبت نمره در پایان ترم ، منوط به تحویل فرم های تصویب پروژه و ثبت پروژه در دفتر پروژه ها می باشد.
هرگونه تاخیر در تحویل فرم ها و عدم ثبت پروژه به عهده شخص دانشجو می باشد.

قابل توجه دانشجویان رشته آسانسور
تمامی دانشجویان رشته آسانسور که در ترم جاری واحد پروژه را اخذ نموده اند موظفند جهت ثبت عناوین پروژه حداکثر تا تاریخ 95/03/13 به دفتر پروژه های مرکز مراجعه نمایند.بدیهی است ثبت نمره در پایان ترم ، منوط به تحویل فرم های تصویب پروژه و ثبت پروژه در دفتر پروژه ها می باشد.هر گونه تاخیر در تحویل فرم ها و عدم ثبت پروژه به عهده شخص دانشجو می باشد.

انتشارات مرکز آموزش علمی کاربردی صنعتی کوشا از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر کلیه خدمات مربوط به تایپ و پرینت جزوات-کتب درسی ، اسکن مدارک تحصیلی ،درخواست تاییدیه تحصیلی و خدمات اینترنتی را با کمترین هزینه به دانشجویان مرکز ارائه می نماید.

تماس با ما


  • کیلومتر 4 جاده مخصوص کرج - سه راه شیشه مینا - جنب شهرک فرهنگیان
  • 44540034
  • 44540042
  • info@kt-uast.ac.ir
  • Telegramkooshauniversity
  • Instagramkoosha_uni

 

 

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش علمی کاربردی کوشا می باشد